м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Сучасна інфраструктура сприятиме успішній кооперації України та Південної Кореї

10.04.2018

Вдале географічне розташування, Угода про асоціацію між Україною та ЄС, сприятлива кон’юнктура, що складається на українському ринку, робить Україну привабливим логістичним партнером для Республіки Корея

У Торгово-промисловій палаті відбулася ознайомча зустріч у форматі круглого столу з корейською делегацією урядових і наукових кіл.

«Південна Корея сьогодні є індустріально-технологічним хабом, який зацікавлений у реалізації своєї технологічної продукції. Україна може стати серйозним партнером у просуванні такої продукції, в тому числі і на європейські ринки», – сказав Геннадій Болдир, заступник директора дирекції міжнародного співробітництва ТПП України.

Учасники обговорили поточний стан підтримки українських компаній за матеріалами та компонентами науково-дослідницькіх та дослідно-конструкторськіх робіт (НДДКР), (застаріле обладнання, інфраструктура тощо); приклади технологій обміну досвідом між великими корпораціями та малим і середнім  бізнесом; співпрацю з корейськими органами сертифікації.

«Ми готові допомогти українським підприємствам у проходженні всіх необхідних у Кореї процедур сертифікації та сприяти побудові нашої співпраці», – сказав Лі Вангу, заступник директора департаменту підприємства та промисловості Міністерства торгівлі та енергетики Республіки Корея.

На зустрічі також зазначили, що в рамках global value change (ланцюжків доданої вартості) в найневигіднішому становищі перебувають постачальник сировини та виробник, який отримує мінімальну додану вартість. Тому Україна повинна брати участь у цьому ланцюжку. Дві третини світової торгівлі становить саме поставка компонентів. І це можливо тільки за умов розвиненої інфраструктури. Наразі в Україні працюють багато заводів із виробництва компонентів для автомобільної галузі.

Корейську делегацію представляли працівники Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея, департаменту підприємництва та промисловості, агенцій та організацій, інститутів: із розвитку технологій (підрозділ з підвищення підзвітності), оцінки промислових технологій, техніки та матеріалів і автомобільних технологій, а також випробувальної лабораторії та агенції зі стимулювання торгівлі та інвестицій, тестувального та науково-дослідного інституту FITI (текстиль, витратні матеріали, промислові частини тощо), президент CEO Clubs Korea.

Теги: ТППУ, Бізнес, Україна-Корея

Анонси

Останні новини