м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

The Global Economic Impact Forum on Ukraine: глобальна дискусія про роль бізнесу у розбудові України

25.07.2022

Інвестагенції, урядовці, лідери бізнесу із 20 країн, експерти, Торгово-промислові палати з різних континентів 21 - 22 липня 2022 року в Стамбулі обговорювали, як інвестувати і працювати з Україною.

Глобальний економічний форум, присвячений Україні об’єднав високопоставлених політичних діячів, лідерів державного сектору та бізнес-лідерів із 500 компаній для фахової дискусії про інвестиції, торгівлю, налагодження регіональних і глобальних ланцюгів поставок. Учасники міжурядового заходу розглянути питання відновлення України, інвестиційні та торговельні можливості, варіанти вирішення проблеми регіональних і глобальних ланцюгів поставок.
 


 

Обговорення відбувалось під час тематичних зустрічей за напрямками: експорт та імпорт, відновлення економіки, глобальна співпраця, вирішення проблем ланцюгів поставок, розвиток нових торговельних шляхів, продовольча безпека, ризики та стійкість, інновації та управління.

Своє бачення можливостей міжнародних організацій, бізнес-асоціацій і приватного сектора сприяти економічному зростанню України озвучили партнери ТПП України з ICC та ICBAC.

 

  
 

Президент ТПП України Геннадій Чижиков наголосив, що темпи відбудови України значною мірою залежать від бізнесу та інвесторів. І варто максимально залучати іноземних партнерів до співпраці на рівні доопрацювання плану відновлення.
 

«Ми дуже цінуємо, що наші міжнародні партнери повністю на боці України. Вдячний за слова з виступу генсека ICC Джона Дентона. Він наголосив, що Всесвітня торгова палата (ICC) допомагатиме Україні й наша бізнес-спільнота може розраховувати на повну беззастережну підтримку з боку ICC та іноземного бізнесу. Сподіваємось на розвиток контактів та бізнесу між членами наших організацій та країн», - сказав Г. Чижиков.


Геннадій Чижиков подякував українській делегації за активну роботу і тісну комунікацію з учасниками The Global Economic Impact Forum on Ukraine.
 

«Ми єдиним голосом з різних майданчиків переконували іноземний бізнес долучатись до проекту перетворення України на європейського економічного тигра. Це реальність найближчих років».

 

  


Спікерами форуму від України стали Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, голова Національної інвестиційної ради при Президенті України Галина Янченко, народний депутат України Ліза Ясько, Заступник міністра економіки України Тарас Качка.


Форум став важливим майданчиком консолідації бізнесу для пошуку нових напрямків співпраці у подоланні викликів, з якими зіткнулася світова спільнота через війну Росії проти України, і професійної дискусії щодо сценаріїв відбудови України.
 

 

Теги: бізнес, ТППУ, інвестиції, Міжнародна рада палат і бізнес-асоціацій, Україна, ICC, Міністерство економіки України, економіка

Анонси

Останні новини

Більше новин