(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгова палата Мозамбік-Україна: крок на шляху до активної двосторонньої співпраці

29.06.2021

Український бізнес ще не відкрив для себе Мозамбік. Товарообіг між двома країнами не перевищує 36 мільйонів доларів на рік. Проте тепер мають з’явитися нові можливості для збільшення показників двосторонньої економічної співпраці – мозамбіцькі партнери створили Торгову палату Мозамбік-Україна, яку очолює Джуліо Гонкальвесом.

Перспективи діяльності нової організації обговорили президент ТПП України Геннадій Чижиков, голова Федерації торгових палат Мозамбіку Еварісто Мадім, Посол України в ПАР і Мозамбіку Любов Абравітова та Почесний консул України в Мозамбіку Абіліо Соейро.

Торгова палата Мозамбік-Україна об’єднає зацікавлений бізнес двох країн і буде майданчиком для обміну не тільки думками та досвідом, але й конкретними бізнес-пропозиціями і проєктами.

Під час зустрічі президент ТПП України Геннадій Чижиков запропонував практичні кроки подальшої взаємодії між організаціями, зокрема підписання Меморандуму про співробітництво й організація онлайн-конференції за участю представників трьох Палат (України, Мозамбіку, Мозамбік-Україна), Посольств і ділових кіл.

Стежте за анонсами!