м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торговий дім «Нігерія-Україна» започатковано

18.04.2019

Торговий дім Нігерія-Україна «NewSvit» – це вільний асоціативний союз організацій, до складу якого входять торговельні та виробничі підприємства Нігерії й України. Він є сполучною ланкою взаємодії між нігерійськими й українськими компаніями і сприяє стабільному розвитку економічних відносин двох країн.

Торгово-промислова палата України разом із МЗС, посольством України в Нігерії, Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, Офісом просування експорту у рамках реалізації Експортної стратегії України відносно «країн у фокусі», а саме Федеративної Республіки Нігерія, значно активізували роботу щодо розгортання економічного співробітництва з цією країною. Один із прикладів – торгова місія до Нігерії в минулому році. Нігерія – це найбільша країна Африканського континенту та нафтова держава зі стрімким зростанням населення, яке досягає майже 200 млн чол. Створення Торгового дому «Нігерія-Україна» в цій країні має на меті допомогти нашим експортерам. Серед інших цілей збільшення торговельного обігу між двома державами, розвиток економічного, науково-технічного нігерійсько-українського співробітництва, стимулювання інвестиційної діяльності, розвиток ділового туризму, навчання нігерійських студентів у навчальних закладах України. Просування експорту включає значний комплекс напрямів діяльності, в тому числі роботу з торговими волонтерами – тими, хто навчався в Україні, а зараз працює в своїй державі, наприклад, у Нігерії.

Торговий дім «Нігерія-Україна» вже організував і провів перший захід за підтримки та безпосередньої участі представників Міністерства освіти Нігерії, ТПП Абуджі, Асоціації студентів Нігерії, МЗС України та посольства України в Нігерії, Міністерства освіти та науки України, Українського державного центру міжнародної освіти, ТПП України, провідних навчальних закладів України – Відкриті дні української освіти «Навчання в Україні – 2019».

Він об'єднав понад  250 учасників, серед яких посадовці з Нігерії та України, представники нігерійського бізнесу, які навчалися в Україні, майбутні студенти та їхні батьки.

Відбулася масштабна презентація української системи вищої освіти та провідних навчальних закладів у Нігерії. В Україні навчається приблизно 3500 нігерійських студентів. Це наші майбутні торгові волонтери.

Торговий дім Нігерія-Україна «NewSvit» створений і знаходиться на території Нігерії.

Інтереси Торгового дому «NewSvit» в Україні представляє
ТОВ «Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД».

 

 

Теги: Нігерія

Анонси

Останні новини