(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України долучилась до проекту підтримки лікарів

30.07.2021

Тоді вони ще не знали, яким страшним є Covid-19. Та першими лікували тих, хто інфікувався смертельною недугою. Вони, ризикуючи власним життям, щоразу рятують життя інших.

Це відважні українські лікарі, Люди з великої літери. Вони невтомно допомагають країні боротися з поширенням коронавірусу.

Торгово-промислова палата України, особисто президент ТПП України Геннадій Чижиков долучилися до благодійного проекту "Я жива людина", присвяченого роботі та життю лікарів, щоб висловили свою шану та повагу всім медичним працівникам.

Віце-президент ТПП України Наталія Забрудська та директор з комунікацій ТПП Назарій Волянський взяли участь у церемонії нагородження лікарів подарунками, квітами та медалями.

Героями проекту стали 35 співробітників Інституту Серця, які вже дві хвилі пандемії Covid-19 вкладають свої серця і душі в життя кожного, хто потрапляє у цей медичний заклад.

Автор і організатор проекту Ольга Маринцева. Від імені усього колективу ТПП ми висловолюємо їй подяку та усім, хто долучився до створення такого дійства. Ми вважаємо, що такі проекти мають привернути увагу суспільства до важливості роботи лікарів. Це наша соціальна відповідальність.

Пам'ятайте - важливо бути вдячним тим, хто щоразу готовий, жертвуючи собою і своїми близькими, прийти вам на допомогу. Вдячні лікарям за їхню роботу.