(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України направила делегацію підприємців до Марокко

17.04.2019

За сприяння ТПП України делегація вітчизняних підприємців відвідала українсько-марокканський діловий форум у м. Агадір (Марокко) 15 квітня.

Форум відбувся за участі майже 60 марокканських підприємців. Українська делегація, сформована ТПП України, була представлена такими сферами діяльності як: фармацевтика, виробництво та переробка продуктів харчування, зокрема молочних, а також бакалія, машинобудівна та консалтингова, що викликало чималий інтерес у марокканських компаній.

Співорганізаторами заходу були Посольство України в Марокко та Торгово-промислова палата міста Агадір.

«Показники товарообігу між Україною та Марокко зростають. За результатами минулого року Марокко є лідером в імпорті українського вершкового масла (23% експорту продукту припадає на Марокко)», – зазначив віце-президент ТПП України Валерій Король, який очолив делегацію.

Перед початком форуму відбулася зустріч із президентом ТПП Агадіру, в якій взяв участь торговельний радник Посольства України в Марокко. Учасники обмінялися думками щодо перспектив та розвитку двосторонніх економічних відносин.

Марокканська сторона наголосила на значному інтересі до українських товарів сільськогосподарської, харчової та фармацевтичної галузей. За результатами форуму та численних ділових зустрічей почалися переговори про підписання контрактів на експорт української продукції до Марокко.

«Сподіваємось, що відновлена ділова активність між Україною та Марокко стане мотивом для українських компаній посилювати свої експортні позиції на африканському ринку», – прокоментував Валерій Король.

А вже сьогодні відбувається друга частина ділового візиту делегації ТПП України – українсько-туніський бізнес-форум у рамках Третього засідання Міжурядової українсько-туніської комісії з питань торговельно-економічного та технічного співробітництва.

Анонси

Останні новини