(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України та GIZ GmbH відзначили шосту річницю заснування Стипендіальної програми німецького бізнесу для України

20.01.2020

У 2015 році їх було лише 12. У минулому році додалося ще 40. Загалом за час існування програми майже двісті юнаків та дівчат із різних куточків країни стали учасниками Стипендіальної програми та пройшли фахове стажування на підприємствах Німеччини.

Деякі з них належать до авангарду сучасних технологій і представляють передові тренди в економіці, як, наприклад, відновлювальні види енергії, сталі технології захисту навколишнього середовища та вторинного використання відходів, циркулярна економіка тощо.

«Якщо це студенти, вони лишаються три місяці на підприємстві, випускники – п’ять. Таким чином ми надаємо для мотивованої молоді можливість отримати практичний досвід і підвищити свою конкурентоспроможність. – пояснює Андрій Гончарук, координатор проєкту. – Враховуючи велику кількість викликів, перед якими стоїть наша країна, та непросту ситуацію на ринку праці, Торгово-промислова палата України свідома своєї місії у цьому проєкті та важливості співпраці з Німеччиною. Ми пишаємося, що вже шостий рік поспіль впроваджуємо цей німецько-український проєкт та зміцнюємо наші білатеральні стосунки».

На урочистому вечорі з нагоди набору шостого покоління виступили з вітальним словом представники Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві, Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ GmbH) та Торгово-промислової палати України.  Колишні випускники також не могли пропустити нагоду, щоб привітати та підбадьорити 40 новачків, які за місяць відправляться до Німеччини за передовим досвідом.

Довідка: наступний аплікаційний період відбудеться з 01.05 по 15.06.2020 р. Подавати заявку можуть студенти старших курсів (щонайменше чотири семестри навчання) або випускники до 30 років. Заявник має володіти англійською або німецькою мовою.

Більше інформації дивись на сторінці програми: http://stipendienprogramm-ukraine.de/

 

   

Анонси

Останні новини