м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України спростовує безпідставні звинувачення

31.08.2021

Торгово-промислова палата України спростовує безпідставні звинувачення, поширені у деяких засобах масової інформації щодо «участі ТПП України у протиправній легалізації іноземців».
 
ТПП України вважає поширені публікації недостовірними і спрямованими на дискредитацію організації.

Однією з основних місій ТПП України є забезпечення сприятливого бізнес-середовища в Україні, створення та розширення можливостей розвитку бізнесу через відкриття нових ринків для вітчизняного експорту, сприяння динамічній інтернаціоналізації українського бізнесу та активній інтеграції в світову економіку.
 
Торгово-промислова палата України є членом Європейської асоціації палат, Всесвітньої федерації палат та інших міжнародних організацій. Щороку організовує сотні ділових зустрічей, форумів, конференцій, на які приїжджають тисячі підприємців. Це свідчить про високий авторитет та довіру до Палати. Саме налагодження ділових контактів між українським та міжнародним бізнесом – є однієї з найважливіших місій нашої організації.

Будь-які звинувачення ТПП у нібито «легалізації іноземців» з держав так званого «міграційного ризику» є безпідставними.

Просимо керівництво правоохоронних органів розібратися в ситуації, а також спростувати та видалити новину з сайту.

ЗМІ просимо утриматись від поширення недостовірної інформації, спрямованої на підрив авторитету та ділової репутації Торгово-промислової палати України.

Анонси

Останні новини