(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України стала офіційним представником інтересів виставки China International Import Expo в Україні

02.02.2018

Наразі саме ТПП України формує експозицію вітчизняних компаній, які братимуть участь у виставці. Під час її презентації, що пройшла 1 лютого 2018 року у Києві, ТПП України уклала відповідну угоду з організатором заходу – компанією National Exhibition and Convention Center (Shanghai) Co., Ltd. Також відбулось підписання першого меморандуму між ТТПУ і Державним підприємством «Виробниче об’єднання «Київприлад» про співробітництво з метою представлення експортного космічного потенціалу підприємства в Китаї.

Загалом у заході  взяли участь понад  300 представників бізнесу та організацій, що свідчить про велику зацікавленість  українських експортерів, які  прагнуть вийти на масштабний і перспективний ринок Китаю.  Презентували виставку для української бізнес-спільноти особисто посол КНР в Україні Ду Вей, а також Ван Кайсюань, Джон Сяомінь і Фей Дяі.

«З кожним роком роль Китаю в економічному житті України підвищується. Поступово відновлюються показники взаємної торгівлі (за 10 міс. 2017 р. вони зросли більш ніж на 20%), вже понад 7 млрд доларів США інвестовано китайським бізнесом в нашу економіку, відкривається доступ для все більшої кількості українських компаній на ринок Китаю, зокрема молочних. ТПП України також активно долучається до цього діалогу. Тільки за останній рік нами була проведена велика кількість спільних заходів для українського та китайського бізнесу. China International Import Expo  стане вагомим кроком на нашому шляху до активного виходу українського бізнесу на китайський ринок. Ми запрошуємо вітчизняні компанії до співпраці», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Для українського бізнесу умови участі у виставці є дуже сприятливими. За контрактом у розпорядженні української сторони наразі є 540 квадратних метрів виставкової площі. Підприємства, що зареєструються через Торгово-промислову палату, отримають пільги.

 «Китайський уряд всіляко підтримує будь-які ініціативи країн світу, які спрямовані на співпрацю та посилення зв’язків, і вітає починання, зорієнтовані на зміцнення торговельно-економічних взаємовідносин. Проведення цього ярмарку свідчить про те, що ми готові стимулювати експортні можливості наших партнерів. За нещодавніми світовими оцінками, у 2018 році дуже ймовірно, що за обсягами споживання КНР випередить США і перетвориться на найбільший споживчий ринок світу. Тож ми відкриваємо наш ринок для усіх бажаючих країн і надаємо можливість нашим партнерам скористатися усіма перевагами китайського ринку. Україна є дружньою державою і надійним стратегічним партнером для Китаю, що підтверджується динамічним розвитком економічних відносин», – зазначив посол КНР в Україні ТПП Ду Вей.

Протягом наступних 5 років Китай імпортуватиме продуктів і послуг на більш ніж 10 трлн доларів США. Підприємствам  світу, у тому числі  й України, надається унікальний історичний шанс для виходу на величезний китайський ринок. Тому у China International Import Expo передбачається участь більше ста країн і понад 150 тисяч китайських і іноземних компаній – потенційних партнерів, а в діловій програмі – більше 500 міністрів країн-учасниць. Загальна виставкова площа перевищує 200 тисяч квадратних метрів.

 «Успішна двостороння торгівля є лише частиною наших взаємовідносин. Важливими є інвестиції  Китаю в українську економіку. На сьогоднішній день в аграрну сферу китайськими компаніями було інвестовано близько 100 млн доларів США. China International Import Expo буде одним із пріоритетних виставкових заходів у 2018 році, у тому числі і для нашого Міністерства», – підкреслила Ольга Трофімцева, заступник міністра агрополітики України.

Теги: ТППУ, експорт, експортуй, Китай, виставка

Анонси

Останні новини