(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України та юридична фірма «Астерс» підписали меморандум про партнерство

22.02.2019

Меморандум передбачає партнерство між «Астерс» і ТПП України з метою забезпечення захисту інтересів українського бізнесу на національному та міжнародному рівнях. Документ підписали президент ТПП України Геннадій Чижиков та старший партнер «Астерс» Армен Хачатурян.

«Наша мета – допомогти членам Палати бути захищеними як всередині країни, так і на зовнішніх ринках. «Астерс» – це 250 співробітників, 150 юристів, 27 партнерів, офіси у Києві, Вашингтоні та Брюсселі. Пообіцяли, що будь-яке правове питання, пов’язане з бізнесом як в Україні, так і за її межами, вони вирішать. Переконаний, партнерство та втілення спільних проектів допоможе нам підвищити культуру ведення бізнесу в Україні», сказавпрезидент ТПП УкраїниГеннадій Чижиков.

У рамках партнерства «Астерс» надаватиме ТПП України інформаційно-консультаційну допомогу та братиме участь у розробці й удосконаленні національного законодавства.

«Астерс» і ТПП України також планують спільне проведення зустрічей, конференцій та освітніх програм із найбільш актуальних питань для представників українського бізнесу.

«Місія ТПП України – розвинений і конкурентоспроможний на світових ринках український бізнес – корелює з однією з цілей «Астерс» – покращення правового середовища для ведення бізнесу в Україні. Ми сподіваємося, що експертиза 150 юристів нашої фірми стане серйозною підтримкою для ТПП України у реалізації її головних завдань», – сказав старший партнер «Астерс» Армен Хачатурян. 

 

Теги: ТППУ, Меморандум