м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України та MEDEF International підписали меморандум про співпрацю

06.02.2019

Організації прагнуть зміцнити економічні та торговельні відносини між Україною та Францією та уклали письмову домовленність про це під час візиту делегації французьких інвесторів до ТПП України.

Організації співпрацюватимуть для подальшого вдосконалення та розширення торгівлі та інших економічних відносин між двома країнами.

ТПП України та MEDEF підтримуватимуть обмін делегаціями і місіями, а також надаватимуть допомогу у проведенні торгових виставок або ярмарків для просування продукції та послуг своїх країн,  а також проводитимуть семінари або конференції для надання інформації щодо торговельних та інвестиційних можливостей у своїх країнах.

«Торгово-промислова палата рада вітати делегацію бізнес-конфедерації MEDEF international. Це унікальна подія і хороший знак того, що Україна цікава Франції. У нас вірять. Особливо приємно, коли мова йде про великі іноземні компанії. Це перший візит MEDEF в Україну на такому високому рівні з 2011 року», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Щоб краще зрозуміти настрої та бізнес-клімат в Україні до Торгово-промислової палати України завітали 20 інвесторів, представники французьких компаній різних розмірів та секторів: банківський, промисловість, високі технології , безпека, інфраструктура та транспорт тощо. З української сторони участь у зустрічі  взяли 10 найуспішніших вітчизняних компаній, серед яких Укроборонпром, Укрзалізниця та аеропорт Бориспіль.

Нагадаємо, MEDEF International була створена MEDEF у 1989-му році, для того, аби заохочувати діяльність французьких підприємств за кордоном, налагоджуючи безпосередні контакти з державними лідерами і приватними представниками країн з усього світу. З дати свого створення, MEDEF International користується постійною підтримкою та довірою уряду і бізнес-спільноти Франції.

 

 

 

 

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, Меморандум, Франція

Анонси

Останні новини