(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України та Одеська область домовились про підтримку експортерів

01.11.2021

Президент ТПП України Геннадій Чижиков із головою Одеської ОДА Сергієм Гриневецьким підписали сьогодні Меморандум про співпрацю

Угода передбачає співробітництво з питань зовнішньої торгівлі та залучення іноземних інвестицій в економіку Одеської області.  
 
Зокрема, планується об’єднання зусиль для презентації інвестиційного та експортного потенціалу Одеської області на міжнародному рівні та сприяння розширенню ринків збуту продукції регіональних виробників.
 
Геннадій Чижиков відзначив, особливі переваги розташування Одеської області, яка фактично є логістичним центром України. 7 портів, міжнародні транспортні коридори, приморська залізниця, індустріальна інфраструктура, розвинена агросфера й туризм – все це робить регіон цікавим для бізнесу.  
 
«Для  просування експорту Одеської області на закордонних ринках домовились організувати презентацію економічних можливостей регіону для наших міжнародних партнерів та дипломатів. Передбачено й низку системних бізнес-заходів для підтримки одеських виробників. Дякую Сергію Гриневецькому за співпрацю з бізнесом і розвиток такого важливого регіону», - сказав Геннадій Чижиков.
 
Разом сторони сприятимуть встановленню і розвитку ділових контактів  підприємців Одещини з іноземними підприємствами та потенційними інвесторами; допомагатимуть у пошуку й виході на нові перспективні ринки збуту.

2020 року Одеська область експортувала товарів на $1,4 млн.: переважно олії, зерно, продукти та обладнання. Основні напрямки експорту – Туреччина, Китай, Єгипет, Індія.  

 

Анонси

Останні новини