м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України та Посольство Держави Ізраїль в Україні розпочали серію вебінарів для бізнесу

15.09.2023

Торгово-промислова палата України, Посольство та Торговельно-економічна місія Ізраїлю в Україні у рамках “Ізраїльсько-українського діалогу з відновлення” організували вебінари для українських підприємців.

Перший із серії тематичних вебінарів "Організація та принципи зберігання зерна: досвід Держави Ізраїль" відбувся 14 вересня 2023 року.

Учасників заходу привітали Міхаель Бродський, Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні та Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України.

  

Геннадій Чижиков подякував Державі Ізраїль за допомогу Україні й особисто Міхаелю Бродському за ініціативу з проведення спільних бізнес-заходів.

 

«Приємно бачити значне зацікавлення з боку десятків українських компаній та профільних організацій, які сьогодні приєднались до вебінару. Також вітаю Державу Ізраїль та її громадян із новим роком, який завтра відзначатимуть єврейські громади усього світу», - сказав Г. Чижиков.

 

Спікером вебінару став Доктор Моше Костюковський, радник Міністерства сільського господарства Ізраїлю з питань зберігання зерна, голова Зернової інспекції Ізраїлю у 2000 - 2020 роках.

                                 

Він розповів про унікальний досвід Ізраїлю та новітні технології у сільському господарстві й надав практичні рекомендації для зниження втрат зерна при зберіганні до 0.5 %.

Учасникам вебінару презентували кейси ізраїльських компаній, які працюють у сфері агротехнологій, серед яких BARAN GROUP #EREZTherm  LR Group #BitanEnterprises
http://www.zmf-petfood.com.

Модераторами заходу стали пані Світлана Новак, Директор з розвитку бізнесу Торгівельно-Економічної Місії Посольства Держави Ізраїль в Україні та пан Олег Юхновський, голова Комітету підприємців АПК при ТПП Україні.

Передивитися запис трансляції можна на YouTube.

Наступний захід буде проходити в грудні 2023 у online форматі, і буде присвячений інноваційним технологіям вирощування, пакування, зберігання овочей і фруктів.

  

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, Олег Юхновський, вебінар, Ізраїль

Анонси

Останні новини

Більше новин