(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислові палати України та Катару активізують співпрацю

16.07.2018

У найближчих планах − бізнес-місія українських підприємців у Доху та проведення двостороннього форуму в Катарі.

Про це було домовлено під час зустрічі в ТПП України із представниками Торгово-промислової палати Катару й Українсько-Катарської ділової ради. Відбувся  конструктивний обмін баченням і планами спільної співпраці з метою зміцнення торговельно-економічного, соціального, освітнього, наукового партнерства між двома країнами.

«На жаль, в Україні дуже мало знають про Катар. Зараз, у умовах диверсифікації ринків, ми повинні приділити особливу увагу цій країні – вона однозначно варта цього. Нині в Катарі живуть і працюють багато українців, які здебільшого зайняті в туристичній та IT сферах. Проте, з точки зору виходу на катарський ринок та ведення бізнесу на ньому, обізнаність українців залишається низькою. Наших підприємців часто зупиняє хибна уява про відмінність у ментальності та відсутність інформації щодо перших кроків», – сказав президент ТПП України та почесний консул Франції в Україні Геннадій Чижиков.

 «Катар сьогодні є центром світових економічних, освітніх, культурних, наукових і спортивних форумів. Ми готові співпрацювати з Торгово-промисловою палатою України та всебічно сприяти розвитку українсько-катарських відносин. Цьому допомагають і регулярні прямі рейси Київ-Катар та безвізовий режим», − відзначив доктор Кхалід Клифіх Аль Хажрі, член Ради директорів ТПП Катару.

Довідково. Населення Катару досягає майже 2,7 млн, із яких корінних катарців усього 400 тис., решта − експати та мігранти. Країна  завдяки значним запасам нафти та газу має один із найвищих показників доходів на душу населення у світі – близько 146 тис. дол. США.

Катарсько-Українська ділова рада (QUBF) співпрацює зі світовим престижним фінансовим центром Катару й  є сучасною платформою для об’єднання бізнесу з метою посилення розвитку економічних, промислових, соціальних, освітніх, наукових, культурних та інших фундаментальних галузей.

 

Теги: ТППУ, Катар

Анонси

Останні новини