м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України долучилася до ініціативи створення Мережі доброчесності та комплаєнсу

25.05.2017

Рада бізнес-омбудсмена за підтримки ОЕСР, Європейського банку реконструкції та розвитку, а також ТПП України та низки інших бізнес-асоціацій і посольств іноземних держав виступила з ініціативою започаткувати Мережу доброчесності та комплаєнс в Україні.

Мета створення Мережі – об’єднання доброчесного бізнесу для протидії корупції та недобросовісній поведінці, спільного попередження та протидії корупційним ризикам, формування спільноти чистого бізнесу.

Приклади таких колективних дій приватного сектора є в багатьох країнах (наприклад, у Литві, Румунії, Туреччини). В подальшому міжнародними експертами буде розроблена стратегія формування культури ділової доброчесності в Україні.

«Декларацію про доброчесність підписали члени ТПП України й інші  провідні компанії із високою комплаєнс-культурою та виключною діловою репутацією. До участі долучилися міжнародні експерти, провідні фахівці у сфері ділової доброчесності», – сказала радник Офісу президента ТПП України Любов Нестиренко.

На другому етапі (восени 2017 року ) до участі у Мережі  зможуть залучитися компанії, які мають бажання і намір поліпшити стандарти доброчесності та комплаєнс у своїй діяльності. Такі компанії матимуть перехідний період для здійснення підготовчих робіт для забезпечення відповідності критеріям членства в Мережі.

 

Теги: ТППУ, Бізнес, бізнес-омбудсмен, бізнес-спільнота

Анонси

Останні новини