(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України допоможе вітчизняному бізнесу представити свій експортний потенціал у Китаї

16.01.2018

Із 5 по 10 листопада 2018 року в Шанхаї (Китайська Народна Республіка) вперше проходитиме міжнародна виставка «China International Import Expo 2018». ТПП України працює над тим, щоб разом із Мінекономрозвитку, Мінагрополітики й іншими державними органами гідно представити Україну на цьому заході.

China International Import Expo – це не тільки відкрита платформа міжнародного співробітництва, побудована Китаєм, для демонстрації національних досягнень в галузі розвитку для всіх інших країн світу та проведення зовнішньої торгівлі, а також міжнародного суспільного продукту, обговорення основних проблем зовнішньої торгівлі та світової економіки та покращення глобального економічного управління.

«У цьому році вперше захід такого масштабу зорієнтовано на імпорт до Китаю різних товарів, і українські виробники зможуть представити на ньому свій експортний потенціал», – сказав віце-президент ТПП України Сергій Свистіль.

Виставка складатиметься з двох частин, присвячених торгівлі товарами та послугами.

Павільйон торгівлі товарами включає 6 виставкових площ загальним обсягом 180 тисяч квадратних метрів: висококласне інтелектуальне обладнання; побутова електроніка та техніка; автомобілі; одяг, аксесуари та товари народного споживання; продукти харчування та сільськогосподарські продукти; медичне обладнання та засоби медичного обслуговування.

Павільйон торгівлі послугами на площі 30 тисяч квадратних метрів демонструватиме досягнення у туристичному бізнесі, культурі й освіті, креативному дизайні і сервісному аутсорсингу.

Очікується, що у виставці візьмуть участь компанії з більш ніж 100 країн і регіонів: виробники промислового обладнання, побутової техніки, автомобільного транспорту, одягу та споживчих товарів, харчової й аграрної продукції, медичного обладнання та продукції, а також компанії, які надають послуги у сферах туризму, новітніх технологій, культури й освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Термін бронювання стендів – до 30 червня 2018 року. 

«Ми хотіли б співпрацювати з усіма країнами, регіонами та міжнародними організаціями, адже прагнемо до того, щоб CIIE стала виставкою світового рівня, надаючи нові канали країнам і регіонам для ведення бізнесу, зміцнення взаємодії та сприяння загальному процвітанню світової економіки та торгівлі», – кажуть організатори.

Маючи найвищий показник населення у світі, Китай є другою за величиною економікою та імпортером і споживачем. Нині держава вступила у новий етап розвитку, на якому споживання продовжує збільшуватися, що свідчить про величезний потенціал зростання імпорту. У найближчі п’ять років Китай чекає імпорту товарів і послуг вартістю понад 10 трлн американських доларів, що дає історичну можливість для підприємств світу вступити на величезний китайський ринок.

 

Теги: ТППУ, експорт, експортуй, Китай, виставка, China International Import Expo 2018

Анонси

Останні новини