(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України допоможе вітчизняному бізнесу представити свій експортний потенціал у Китаї

10.05.2019

У ТПП України відбулася робоча зустріч підприємців України, які працюють із китайським бізнесом і планують участь у роботі виставки китайських товарів «СНINA НОМЕLIFE SHOW-2019» (Варшава), з головою організаційного комітету «СНINA НОМЕLIFE SHOW-2019» Мареком Трачиком і представником китайської компанії Meorient.

2931 травня  2019 року в Варшаві відбудеться виставка китайських товарів у Польщі – China Homelife Show 2019. Мета виставки – презентація товарів і послуг китайських виробників, організація ділових переговорів між виробниками та потенційними імпортерами з країн Європи. Цього року очікується понад 1 000 компаній-виробників із Китаю, які представлять будівельні матеріали, побутову та промислову електроніку, меблі, текстиль та одяг, продукти харчування, посуд, подарунки й інше.

Учасники обговорили організаційні питання щодо проведення виставки й участі українських підприємців у заході, форми та механізми  співпраці з китайськими партнерами.

«Торгово-промислова палата України сформувала делегацію з представників вітчизняних компаній і підприємців на виставку. На них також чекають  ділові зустрічі з потенційними партнерами з Китаю. У цьому році вперше захід такого масштабу зорієнтовано на імпорт до Китаю різних товарів, і українські виробники зможуть представити на ньому свій експортний потенціал. Ми повинні бути в тренді. Адже нам є що запропонувати Китаю», – сказав віце-президент ТПП України Валерій Король.

Усього від України цьогоріч у виставці візьмуть участь 700 делегатів.

 

 

 

 

 

 

Теги: Китай

Анонси

Останні новини