(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України формує делегацію українського бізнесу до Італії

23.01.2020

Виставка Connext 2020 відбудеться 27–28 лютого на інноваційному майданчику MiCo, Міланського конвенційного центру. Платформу Connext презентував у ТПП України представник ТПП України в Італії та почесний консул України у Падуї Марко Тозон.

«Connext 2020  захід, орієнтований на взаємодію між країнами Східної і Центральної Європи, де Україна є одним із пріоритетів. Це   незвичайна виставка, унікальна можливість для підприємств, які займаються виробництвом, розвивати його й увійти в ланцюжки виробництва ЄС через Італію. Це  нові можливості, які не можна втратити»,  сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

За даними митної статистики України, Італія залишається шостим торговельним партнером України серед країн світу за обсягом торгівлі товарами. За обсягом товарообігу України з країнами Європи Італія посідає третє місце, поступаючись Німеччині та Польщі. Обсяг українського експорту до Італії перевищує сукупний експорт до США, Великої Британії,  Франції, Японії, ПАР та Канади.Товарообіг між Україною й Італією складаєблизько 5 млрд дол. США.

Особливістю італійської економіки є надзвичайно високий відсоток малого та середнього бізнесу – 99% усіх підприємств країни. Вони забезпечують 68% ВВП, у той час як в Україні, також із високим відсотком МСП, ця цифра становить лише близько 10%.

Без сумніву, Україні  потрібні інвестиції, досвід, італійське бачення європейського та світового ринку. Нині йдеться про помітний ривок у нашому діловому обміні. ТПП України системно працює над  поглибленням  і розширенням співпраці України з Італією з метою спрямувати зусилля на технологічні можливості, на досвід українських підприємств.

Тому дуже важливим для ТПП України є державна нагорода від президента Італії – Ordine della Stella d’Italia, вручена президенту ТПП України Геннадію Чижикову Надзвичайним і Повноважним Послом Давіде Ля Чечілія.

«Відтепер Геннадій Чижиков носитиме почесне звання кавалера ордена Зірки Італії, що присуджується за особливі заслуги в розвитку дружніх відносин і співробітництва між Італією й іншими країнами і за розширення зв'язків із Італією»,  сказав посол Італії в Україні.

«Я розглядаю цю нагороду як відзнаку всього нашого колективу – і центральної, і регіональних палат. Вона – доказ і запорука зміцнення дружніх відносин і співробітництва  Італії з Україною»,  сказав Геннадій Чижиков.

Нагадаємо, Торгово-промислова палата України є платформою для формування бізнес-зв’язків і комунікацій між національним та зарубіжним бізнесом і владою.  Місія Торгово-промислової палати України  – створення та підтримка сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні і посилення міжнародної ділової співпраці «Україна-Світ». Мета – розвинутий і сильний вітчизняний бізнес.