(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України формує склад української делегації на українсько-в’єтнамський бізнес-форум

21.09.2018

Делегація візьме участь в офіційних зустрічах, а також відвідає провідні компанії міста Ханой. Також буде запропоновано культурну програму та В2В-перемовини з компаніями обраного профілю та сфери діяльності.

Президент Торгово-промислової палати України ГеннадіЙ Чижиков і посол Вєтнаму в Україні Нгуєн Ань Туан під час зустрічі обговорили двосторонній форум, що пройде в Ханої у жовтні за участі Президента України Петра Порошенка. Візит такого рівня до В’єтнаму востаннє був організований понад десять років тому.

«В’єтнам − країна з активним економічним ростом, великими можливостями та сприятливим інвестиційним кліматом. Участь у форумі є гарною нагодою  отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для України в’єтнамських ринках», – зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

«В’єтнамська сторона прагне налагодження ділових відносин насамперед в таких сферах, як оборонна промисловість, енергетика та паливна промисловість, сільське господарство, харчова промисловість, фармацевтика, машинобудування, деревообробка. Це  не повний перелік сфер, в яких можлива співпраця обох країн», – підкреслив посол Вєтнаму в Україні Нгуєн Ань Туан.

Теги: Бізнес-форум, В’єтнам

Анонси

Останні новини