(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України ставить за мету мобілізувати існуючий в Україні експертний потенціал

20.11.2017

Для прискорення процесу приведення вітчизняної економіки у відповідність до міжнародних стандартів у ТПП України створено робочу групу із експертів Палати та українсько-німецького проекту, які формуватимуть політику участі торгово-промислових палат у зміцненні національного експертного середовища.

 «Питання щодо взаємного визнання результатів сертифікації продукції й її відповідності, відсутності спільних домовленостей  про  результати  лабораторних  досліджень і вимог технічних регламентів сільськогосподарської  продукції, порушувані бізнесом, потребують негайного вирішення. ТПП України готова на базі власних і залучених ресурсів сприяти згуртуванню національного експертного середовища», – підкреслила  радник з правових питань офісу президента ТПП України Любов Нестиренко. 

Згідно з положеннями Угоди про асоціацію громадянське суспільство є рушійною силою змін. Тому не дивно, що формування експертного середовища, яке опікуватиметься цими питаннями,  відбувається на майданчику саме ТПП України – ініціатора від громадянського суспільства створення незалежної громадянської інституції, передбаченої  ст. 299 Угоди про асоціацію Україна з ЄС.

Теги: ТППУ, Дорадча група сталого розвитку української сторони, громадянське суспільство

Анонси

Останні новини