м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України на виконання вимог АМКУ запровадить нові тарифи на послуги, пов’язані з видачею сертифікатів походження товару

25.05.2017

23 травня 2017 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято протокольне рішення про виконання Торгово-промисловою палатою України рекомендацій від 23.08.2016 р. № 14-рк.                                                   

Рішенням Президії ТПП України від 30.03.2017 р. № 21 (2) затверджено Єдиний порядок (умови) визначення вартості (тарифу), за яким здійснюється оплата послуг, пов’язаних із видачею сертифікатів про походження товару.

 Згідно з Єдиним порядком тариф на послугу визначається як сума добутків нормативної тривалості виконання кожного елемента технології в одиницях часу, передбаченого технологічною картою послуги (однакова для всіх палат), і вартості в грошовому вимірюванні одиниці часу роботи експерта. Єдиний порядок використовується системою торгово-промислових палат України.

Нагадуємо, що рекомендації Комітету полягали у розробці, затвердженні  єдиного порядку розрахунку вартості послуг із оформлення та видачі сертифікатів про походження товарів усіх форм і приведення вартості послуг до економічно обґрунтованого рівня.

Тож, на виконання рекомендацій АМКУ з 15 червня в ТПП України почнуть діяти нові тарифи. Детальнішу інформацію можна отримати в Офісі з товарознавчої експертизи та сертифікації походження.

Теги: АМКУ, сертифікат, тариф

Анонси

Останні новини

Більше новин