(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України офіційно прийняла головування в Діловій раді ОЧЕС

29.06.2017

Сьогодні Туреччина офіційно передала Україні у Стамбулі головування в ОЧЕС – організації 12 країн Причорномор’я, які об’єдналися заради інтенсивної міжнародної кооперації у басейні Чорного моря. Торгово-промислова палата України також приймає головування в Діловій раді ОЧЕС на найближчі півроку. У складі української делегації, яка сьогодні бере участь у засіданні Ради Міністрів закордонних справ ОЧЕС у Стамбулі, – і президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко озвучив гасло українського головування в організації: «До миру, стабільності та процвітання», звернувши увагу учасників на те, що подальший розвиток економічної співпраці в регіоні Чорного моря став заручником російської агресії і він неможливий без відновлення довіри, миру і стабільності в регіоні.

Свого часу проект ОЧЕС фактично став своєрідною альтернативою втраченим або нереалізованим коопераційним механізмам. На сьогодні членами організації є 12 країн:  Азербайджан, Албанія, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія, Туреччина й Україна. Австрія, Єгипет, Ізраїль, Італія, Польща, Словаччина і Туніс мають у ній статус спостерігача, що в свою чергу збільшує можливості для взаємного співробітництва.

«Ми дякуємо нашим турецьким колегам за ефективну роботу протягом попередніх 6 місяців. Зі свого боку можу запевнити, що ми докладемо максимум зусиль для реалізації основних цілей Ділової ради – сприяння інформаційному обміну, лобіювання інтересів ділових кіл у структурах ОЧЕС, допомога в пошуках партнерів тощо. Розвиток регіональної торгівлі, інвестицій і політика підтримки малих і середніх підприємств – головні пріоритети для нас на найближчі півроку», – зазначив Геннадій Чижиков, приймаючи координацію роботи в Діловій раді ОЧЕС від турецьких партнерів із DEIK. 

 Уже сьогодні під час засідання запланували два цікавих заходи в рамках роботи Ділової ради у Києві на другу половину року – засідання Ділової ради ОЧЕС 17 жовтня та засідання Ради директорів ОЧЕС 12 грудня.

«Закликаю бізнес-спільноту долучитися до цієї роботи і максимально використати можливості в рамках наданих Україні повноважень на найближчі півроку», – додав Геннадій Чижиков.

Теги: ТППУ, Бізнес, Україна, Туреччина, Україна-Туреччина, підприємництво, ОЧЕС, BSEC, UCCI, Ukraine-Turkey, Turkey

Анонси

Останні новини