м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України окреслила позицію бізнесу під час зустрічі з Радою з питань підтримки підприємництва при Президенті України

22.02.2024

Робоча зустріч Ради з питань підтримки підприємництва при Президенті України та представників бізнес-спільнот відбулась 22 лютого 2024 року.

Систему ТПП України на зустрічі представляв Михайло Непран, перший віце-президент Торгово-промислової палати України.

За результатами обговорення із членами Ради з питань підтримки підприємництва при Президенті України, М. Непран запропонував Раді підприємців зосередитися на вирішенні двох питань, які можуть радикально змінити ситуацію в країні

  1. Ухваленні акту про власність. Враховуючи, що держава не змогла забезпечити «чистий» і відкритий процес приватизації, - визнати право власності станом на 2024 рік за тими, хто цією власністю володіє, щоб унеможливити випадки, коли за справою 10-річної давності порушується кримінальне провадження.
  2. Підтримка змін до Кримінального процесуального кодексу про персональну кримінальну відповідальність учасників кримінального процесу: оперативників, слідчих, слідчих суддів, прокурорів, - якщо порушене кримінальне провадження не завершилося на користь правоохоронного органу.

Також він наголосив, що бізнес підтримує необхідність швидкого реформування Бюро економічної безпеки України і розраховує на проведення широких консультацій з представниками бізнес-спільнот із метою напрацювання і врахування консенсусних пропозицій між першим і другим читанням.

Бюро економічної безпеки України має стати єдиним правоохоронним органом, який буде займатись економічними злочинами. Головною складовою його роботи має стати аналітичний підхід в розслідуваннях.19:24

Теги: Україна, Михайло Непран, підприємництво, бізнес, ТППУ

Анонси

Останні новини