м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України підтримує ініціативи з захисту прав підприємців і посилення гарантій безпеки інвесторів

27.01.2022

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков взяв участь у зустрічі Офісу Генерального прокурора та Ради бізнес-омбудсмена із представниками бізнес-асоціацій. 

Учасники заходу обговорили ситуацію із захистом інвестицій та напрями подальшої співпраці. Зокрема, йшлося про результати співпраці із прокуратурою за півтора року. 

Під час зустрічі Генеральний прокурор підписала Стандарти діяльності прокурорів у сфері захисту інвестицій під час досудового розслідування, які розроблялися Офісом Генпрокурора спільно із бізнес-асоціаціями.

«Торгово-промислова палата України вітає ініціативи з захисту прав підприємців і налагодження системної роботи з посилення гарантій безпеки інвесторів. Бізнес-омбудсмен об’єднав сьогодні провідні бізнес-асоціації у діалозі з Генпрокуратурою щодо захисту інвесторів. Дякуємо бізнес-омбудсмену Роману Ващуку та Генпрокурору Ірині Венедіктовій за таку важливу роботу, яка сприятиме зростанню інвестиційної привабливості країни», наголосив Г. Чижиков.

Він висловив сподівання, що узгодження правил взаємодії та комунікації між інвесторами й прокурорами сприятиме захисту законних прав бізнесу й активізації інвесторів.

 

   

Теги: підприємництво, бізнес-омбудсмен, ТППУ, інвестиції, Геннадій Чижиков, бізнес-асоціації

Анонси

Останні новини

Більше новин