м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України представила нову консалтингову послугу системи палат для бізнесу

26.05.2023

Комплексна послуга системи торгово-промислових палат з використанням нової методології супроводу географічної диверсифікації та адаптації бізнесу вже доступна для бізнесу.

Підприємці отримають можливості з практичного супроводу територіальної диверсифікації/ розширення бізнесу на нових територіях або адаптації бізнесу на у інших регіонах України за допомогою кваліфікованих експертів-консультантів регіональних торгово-промислових палат.

За словами Михайла Непрана, першого віце-президента ТПП України, тестування послуги виявило також не тільки посилений запит бізнесу на адаптацію, а й на «дерелокацію» бізнесу, зокрема повернення до роботи в Харківській та Запорізькі областях.

«Ми вдячні міжнародним партнерам за підтримку у запуску проекту, задум якого змінювався через трансформацію ситуації в Україні. Послуга буде корисна і бізнесу й міжнародним організаціям. Це «жива» послуга, яка відповідає актуальним потребам бізнесу й надалі буде надаватись відповідно до індивідуальних потреб та специфіки компаній», - наголосив Непран.

  

Власним досвідом та враженнями від проекту поділились експерти та представники компаній, які взяли участь у тестуванні послуги. Це підприємства з Мелітополя та Донецької області, які налагодили виробництво на Львівщині.

Пілотування проєкту тривало протягом 2 місяців. За цей час 18 підприємств з Донецької, Запорізької та Харківської областей, релокували або адаптували свій бізнес на Волині, Вінничині та Львівщині.

Проєкт показав себе як дієвий інструмент допомоги компаніям, підтвердеження тому – позитивні відгуки компаній-учасників, які поділились своїми історіями під час зустрічі.

  

Проєкт системи Торгово-промислових палат з супроводу географічної диверсифікації та адаптації бізнесу реалізується всією системою Торгово-промислових палат, які представлені у всіх регіонах України й готові надати експортний супровід, антикризовий маркетинг та інші види підтримки бізнесу в рамках нової консалтингової послуги.

                                               

Захід відбувся в рамках проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», фінансується урядом Німеччини і реалізується Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні у співпраці з німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» через програму міжнародного співробітництва «ReACT4UA (Використання та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі)/EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Теги: Михайло Непран, експорт, бізнес, ТППУ, послуги, ПРООН в Україні, Система палат

Анонси

Останні новини