м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України приєдналась до японсько-українського форуму «Prosperity 2023»

13.09.2023

7 вересня 2023 року відбувся Японсько-українському форумі "Prosperity 2023", який об'єднав представників бізнесу та влади з України та Японії із метою активно сприяти розвитку та зміцненню бізнес-зв'язків між країнами.

ТПП України на заході представив віцепрезидент Торгово-промислової палати України Валерій Король.

                    
 
Метою форуму "Prosperity 2023" було продемонструвати інвестиційну привабливість України для Японії та глобального співтовариства. Форум став унікальною можливістю ознайомити Японію з інвестиційними можливостями України та відкрити нові горизонти для співпраці між країнами.

                                       
 
Під час форуму обговорювалися можливості співпраці в таких галузях, як будівництво та архітектура, енергетика, агропромисловий комплекс, санаторно-курортне лікування та медичний туризм, а також промисловість.

 

«Не треба повторювати все за старими моделями та лекалами. Давайте будувати нову економіку! Така інноваційна та технологічно розвинена країна, як Японія, в Україні може показати та реалізувати все найкраще, що було створено та розроблено нею до сьогодні. А Україна, у свою чергу, зможе побудувати міцну економіку на нових засадах, з потужними цілями і метою», - наголосив Валерій Король.

Теги: Бізнес-форум, бізнес, ТППУ, Валерій Король, Японія

Анонси

Останні новини

Більше новин