(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України призначила агентів впливу у нових країнах

23.11.2018

На черговому засіданні члени Президії ТПП України призначили представника в Гані, підбили підсумки China International Import Expo та запланували участь у Manufacturing & Equipment Expo Nigeria 2019.

«ТПП України продовжує розвивати зовнішньоекономічну діяльність. Наша мета – відкривати бізнесу нові ринки. Наразі основну увагу приділяємо Африці та Китаю. Ми призначаємо нових агентів впливу в різних країнах. Сьогодні призначили нового представника у Гані. Ним став Павло Мечулін, який живе в Африці вже 7 років та має там власну фірму. А у грудні офіційно призначимо представника у Шанхаї»,  сказав Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

Також члени Президії підбили підсумки участі у China International Import Expo, де Торгово-промислова палата України, як ексклюзивний партнер виставки, презентувала комерційні стенди українських компаній загальною площею 288 квадратних метрів. На них  були представлені аграрні та харчові товари, новітні розробки в галузі приладобудування, а також туристичні послуги. Про свої товари в Китаї розповіли імпортерам у Китаї лідери української промисловості –  підприємства «Атомкомплект», «Станкін», «Мікрол», «Київприлад», «Елміз», «Імпульс», «Енергія води», «Семпал», «Кернел», «Терра Фуд», «Ічня» та багато інших, продукція яких варіюється від протезів нижніх кінцівок до обладнання для атомних електростанцій, космічної галузі, від сучасних рішень у сфері аграрного виробництва до готових харчових товарів, тощо.

За словами Геннадія Чижикова, першочерговим завданням ТПП України в якості ексклюзивного партнера CIIE 2018  стало утвердження стійкої позиції українського бізнесу на китайському ринку та збільшення вітчизняного експорту. Торгово-промислова палата сформувала експозиції своїх партнерів на виставці для успішного налагодження ділових контактів із китайцями.

«Така робота дуже важлива й актуальна для бізнесу. Сьогодні виставки набувають абсолютно особливого статусу, що обумовлений нинішньою економічною ситуацією. Вони дають чітке уявлення, хто з компаній залишився «на плаву», а хто пішов з ринку, які ніші звільнилися і як слід планувати свою тактику та стратегію в нових реаліях. Участь у виставці дозволила нам одержати нові корисні контакти», – прокоментував Олександр Осадчий, генеральний директор підприємства «Київприлад», член Президії та учасник бізнес-делегації ТПП України.

Теги: ТППУ, Бізнес

Анонси

Останні новини

Більше новин