м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП УКРАЇНИ ПРОДОВЖУЄ РОЗВИВАТИ СПІВРОБІТНИЦТВО З КОРЕЙСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ У СФЕРІ ТЕХНОЛОГІЙ

30.10.2019

Віцепрезидент Торгово-промислової палати України Валерій Король підписав меморандум про співробітництво з Корейською асоціацією промислових технологій (KOITA).

У рамках ділової місії корейських компаній в Україну відбувся круглий стіл підприємців обох країн, де було обговорено перспективи співробітництва, спільні проекти й окреслено основні позиції держав.

Республіка Корея належить до провідних торговельних партнерів України в Азії. Підписання меморандуму з корейськими партнерами в сфері технічного співробітництва наштовхнуло на ідею створення комітету науково-технічного співробітництва при ТПП України, що може бути винесено на порядок денний вже найближчої президії.

Корейська асоціація промислових технологій (KOITA) має 40-річний досвід діяльності й об’єднує понад 8 600 компаній.«Республіка Корея вже активно співпрацює з Україною в сфері технологій на базі великих підприємств, але ми повинні приділити увагу налагодженню контактів між малими підприємствами Кореї й України. Першим кроком стане створення списку технологій, запропонованих українськими компаніями та інститутами, з метою подальшого поширення його серед членів нашої асоціації. Наступного року відбудеться бізнес-місія корейських підприємців галузі промислових технологій в Україну. Саме сьогоднішні зустрічі та напрацювання будуть основою для організації наступних ділових заходів», – сказав  пан Чанг-Ван Ма, виконавчий заступник голови КОІТА.

Корейська сторона підкреслила важливість інтенсифікації обміну інформацією про наявні технології та проекти в Україні, що сприятиме створенню спільних підприємств та збільшенню корейських інвестицій в українську економіку.

Станом на серпень 2019 року, за даними Державної служби статистики України, обсяг корейських інвестицій в економіку України досягав 202 млн дол. США, або майже 0,6% загального обсягу прямих іноземних інвестицій в Україні.

У довгостроковій перспективі обидві сторони зацікавлені в налагодженні процесу виробництва в Україні, адже тут хороша база, відмінні технології та людський ресурс.

Об'єднання зусиль корейських та українських фахівців у найближчій перспективі максимально сприятиме лідерству обох держав у галузі ІТ-технологій та промисловості.

Анонси

Останні новини

Більше новин