(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України продовжує підготовку української делегації до участі у China International Import Expo

10.08.2018

Київську делегацію, що є однією з найбільших, очолить заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян

Наразі експозиції українських компаній уже сформовано. Відбувається обговорення деталей формування стендів, розміщення та логістики тощо. Стенд від міста Києва, до 27 квадратних метрів, із трьома переговорними зонами та 9-ма інформаційними стійками, презентуватиме дев’ять українських компаній.

«Торгово-промислова палата України готує індивідуальну ділову програму для кожного учасника. Це також і інформування китайського бізнесу щодо українських компаній та організація зустрічей потенційних партнерів», –  відзначив віце-президент ТПП України Сергій Свистіль.

Захід передбачає три складові: виставку українських підприємств, націлену на імпорт; форум у Шанхаї, який відвідає українська делегація на чолі зі співголовою Українсько-китайської міжурядової комісії зі співробітництва, першим віце-прем’єр-міністром України − міністром економічного розвитку та торгівлі України Степаном Кубівим; бізнес-форум у Пекіні, організований  спільно з Китайською радою сприяння міжнародній торгівлі (CCPIT).

Нагадаємо, що 5–10 листопада 2018 року в Шанхаї відбудеться наймасштабніша виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo. Захід, задуманий генеральним секретарем ЦК КПК, головою КНР паном Сі Цзіньпіном, приймають  Міністерство комерції КНР та уряд м. Шанхай, за підтримки  Світової організації торгівлі й Організації промислового розвитку при ООН. ТПП України є ексклюзивним партнером China International Import Expo в Україні.

Теги: Бізнес-форум, експорт, ТППУ, Китай, виставка, China International Import Expo 2018, China

Анонси

Останні новини