(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України разом із регіональними палатами долучилася до ініціативи покращення стану розвитку технічного регулювання в Україні

13.12.2018

З метою сприяння українському бізнесу в просуванні національного експорту на зарубіжні ринки ТПП України разом із регіональними ТПП, департаментом технічного регулювання Міністерства економіки і торгівлі України, за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ бере участь у заходах, спрямованих на покращення стану розвитку технічного регулювання в Україні.

Зокрема,  9–10 жовтня 2018 року (спільно з Рівненською та Харківською РТПП)  – у міжнародному форумі «Роль стандартів і технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації». Він об’єднав фахівців, експертів і бізнес задля обговорення проблемних питань у сфері стандартизації, технічного регулювання та метрології, що перешкоджають підприємцям повноцінно провадити господарську діяльність.

 7 грудня 2018 року відбулась стратегічна сесія за участю ТПП України й Івано-Франківської РТПП, департаменту технічного регулювання Міністерства економіки і торгівлі України, Спілки підприємців при Кабінеті Міністрів України, київських обласного  та міського центрів метрології та стандартизації, за підтримки GIZ. Розглядалося  створення єдиного електронного комунікаційного майданчика – Платформи з питань технічного регулювання в Україні (поки-що, крім продуктів харчування).

Для отримання зворотного зв’язку від бізнесу учасниками було схвалено проведення опитування

Анонси

Останні новини

Більше новин