(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України сприяє вирішенню проблеми промислового забруднення

29.03.2021

Сьогодні розпочався ІІ Щорічний бізнес-форум з промислової екології «Екомодернізація-2021: кращі практичні рішення», організований Професійною асоціацією екологів України спільно з ТПП України.

Протягом трьох днів експерти розглядатимуть проєкти НПА і пов'язані з ними нові вимоги до діяльності природокористувачів, а також успішні практичні рішення у сфері природокористування.

Відкрив форум віцепрезидент ТПП України Ростислав Коробка. Тема першого дня - охорона атмосферного повітря, що передбачає розгляд питань захисту атмосфери від шкідливих викидів підприємств, зокрема технології, обладнання та рішення для проєктування і будівництва установок очищення газів і повітря від шкідливих речовин.

У рамках панелі щодо впровадження Директиви 2010/75/ЄС в Україні відбулось засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України.

Зокрема, були обговорені питання, що передбачені законопроєктом №4167 «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення», а саме інтегрований дозвіл, найбільш доступні технології та методи керування, моніторинг впливу на навколишнє середовище тощо.

10 березня на черговому засіданні Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування було прийняте рішення затвердити законопроєкт у новій редакції з урахуванням зауважень, коментарів і рекомендацій різних сторін. 

«Для нас важливо, щоб законопроєкту №4167 була приділена належна увага. Зі свого боку можу запевнити, що ТПП України підтримуватиме даний процес і проводитиме консультації з бізнесом, аби дійти консенсусу у вирішенні питань, передбачених законопроєктом», - зазначив голова Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України Святослав Куруленко.

Анонси

Останні новини