(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України стала майданчиком для прямого діалогу про ситуацію у транспортному секторі

08.12.2021

7 грудня відбулась робоча зустріч президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова з заступником Міністра інфраструктури України Мустафою М. Найємом за участі Комітету підприємців сфери транспорту, Комітету морського та річкового транспорту та Авіаційного комітету при ТПП України.
 
«Комітетами транспортної галузі Палати було зібрано й представлено перелік найважливіших питань і пропозицій, зокрема і регіональних палат щодо розвитку інфраструктури у сфері авіації, морського, залізничного та автомобільного транспорту. Усіх їх розглянуто й проаналізовано під час двогодинної розмови із заступником міністра Міністерство інфраструктури України Мустафою Найємом та представникам Мінінфраструктури. Приємно відзначити, що наше бачення на вирішення більшості проблем поділяють у міністерстві», - сказав Геннадій Чижиков.
 
За словами президента ТПП України, під час зустрічі вдалося конструктивному тоні обговорити найгостріші для галузі теми і знайти спільні точки для подальшого діалогу з вирішення цих питань. Зокрема, йшлося про дозволи на транзит та нормалізацію роботи пунктів пропуску на державному кордоні України з Польщею, регулювання ринку пасажирських перевезень, технічний контроль транспортних засобів відповідно до досвіду країн ЄС; портові збори та концесію і акцизи на авіаційне пальне.
 
Робота над вирішенням низки відкритих питань триватиме. Для підтримки діалогу домовились, що зустрічі у такому форматі стануть постійними, а обговорення ініціатив – системним.

 

Анонси

Останні новини