(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України стала наглядачем у Конфедерації ТПП Азійсько-Тихоокеанського регіону

20.12.2017

Торгово-промислова палата України отримала статус наглядача в Конфедерації торгово-промислових палат Азійсько-Тихоокеанського регіону. Відповідну домовленість було досягнуто на зустрічі президента ТПП України Геннадія Чижикова, президента Конфедерації торгово-промислових палат Азії та Океанії Джемала Інаішвілі, представників Міжнародної палати Шовкового шляху й бізнесменів Китайської Народної Республіки.

 

Конфедерація ТПП Азії та Океанії складається з 29 країн-членів із потужною економікою та великими інвестиційними проектами. Це, зокрема, Австралія, Нова Зеландія, Японія, Філіппіни.

«Для нас це велика честь, адже між нашою організацією і Торгово-промисловою палатою України завжди були тісні зв’язки. Це прекрасна можливість для ТПП України в якості наглядача представляти величезний потенціал українського бізнесу й економіки серед країн–членів нашої організації», – заявив президент Конфедерації торгово-промислових палат Азійсько-Тихоокеанського регіону Джемал Інаішвілі.

Також учасники зустрічі обговорили подальшу співпрацю у межах проекту «Один пояс, один шлях», питання залучення китайських інвестицій і розвитку українських аеропортів.

«Це тема, якою ТПП України, а зокрема наш Авіаційний комітет, активно займаються вже другий рік. Приємно, що на цей напрям звертає увагу й китайський інвестор. Проте, як і будь-якого іншого інвестора, наших китайських колег цікавить, як держава захищає інвестиції. Я впевнений, що і на цьому шляху за останній рік ми зробили немало. Зараз Україна модернізується, змінюється, і є величезні можливості для розвитку бізнесу. Китай для України– другий економічний партнер серед усіх країн. Нам дуже приємно, що китайська сторона розглядає Україну як цікаву державу для співробітництва й інвестицій. І, звісно, ми зацікавлені в тому, щоб український бізнес посів чільне місце в проекті «Один пояс, один шлях», – сказав  президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 

 

 

 

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, Україна, Китай, конфедерація ТПП Азійсько-Тихоокеанського регіону

Анонси

Останні новини