м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП УКРАЇНИ ТА «АСТАНА ЕКСПО 2017» ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

07.04.2017

Палата стала ексклюзивним представником «Національної компанії «Астана ЕКСПО 2017» в Україні. Сторони домовилися взаємодіяти в сфері залучення туристів та організації візитів українських підприємців для відвідання Всесвітньої спеціалізованої виставки «Енергія майбутнього» - 2017.

«За цією угодою ТПП України, як головна організація, об’єднає зусилля туроператорів, турагентів в Україні та в Казахстані, перевізників для сприяння бізнес-турам і турпоїздкам наших співвітчизників до Казахстану під час проведення всесвітньої виставки. З казахської сторони ми отримали дуже багато цікавих пропозицій, завдяки яким можна обирати найбільш зручні терміни та місця перебування», сказав віце-президент ТПП України Сергій Свистіль.

Згідно з досягнутими домовленностями, сфери співробітництва сторін охоплюють взаємну консультаційну, інформаційно-аналітичну та методологічну підтримку з питань туризму, співпрацю у розвитку міжнародних туристських напрямків, залучення туристів на Експо 2017, включення відвідування Астани й Експо 2017 в існуючі туристські маршрути, просування туристських пакетів із відвідуванням Експо 2017 на ринку України, продаж квитків на виставку в складі туристичних пакетів, сприяння обміну досвідом у всіх областях туризму.

«Разом із квитками на Експо 2017 ми підготували спеціальні туристичні пакети, щоб гості з інших країн могли ознайомитися із нашим регіоном і його визначними пам'ятками. Тому закликаємо усіх туроператорів активізувати роботу з туристами», сказала  представниця  «Астана ЕКСПО 2017» Роза Асанбаєва.

Акціонерне товариство  «Національна компанія «Астана ЕКСПО 2017» створено 15 січня 2013 року з метою підготовки та проведення Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО 2017. Виставка проходитиме в Астані з 10 червня по 10 вересня 2017 року. Планується, що в ній візьмуть участь 100 країн, не менш ніж 10 міжнародних організацій, 10 компаній-лідерів інноваційних технологій. У цілому очікується понад 2 мільйони відвідувачів і близько 5 мільйонів відвідувань.

Теги: ТППУ, Бізнес, expoucci_ua, Казахстан, Експо 2017

Анонси

Останні новини