м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України та Cedar Holdings Group підписали угоду на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

23.01.2019

У швейцарському Давосі розпочався Всесвітній економічний форум. Участь у ньому беруть Президент України та велика бізнес-делегація вітчизняних підприємців, а також ТПП України.

«Для делегації ТПП у Давосі – це хороша можливість зустрічей, спілкування і переговорів. Так, під час перемовин із делегацією на чолі з мером Гуанчжоу ми підписали угоду з Cedar Holdings Group. Створюємо бізнесменам обох країн умови для співпраці. Створюємо найбільшим лідерам світової економіки умови для  взаємодії з українськими компаніями»,  сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Cedar - приватна холдингова компанія,  загальний річний дохід якої досягає 221 млрд юанів. Вона спеціалізується на комплексному обслуговуванні та постачанні товарів, а також контролює їх продаж, включаючи недорогоцінні та чорні метали, металургійну сировину, сталь, вугілля, сиру нафту, нафтопродукти, каучук і мастило, щоб забезпечити повне охоплення всього спектра товарів. За останні 20 років, завдяки принципу «Клієнт перш за все»,  нульовій ставці за замовчуванням і понад 100 мільярдів юанів доходу, Cedar завоювала бездоганну репутацію  і стала найбільш швидкозростаючою приватною компанією в цій галузі. До холдинга Cedar входять 6 груп: Gongtongyun Supply Chain Group, Chemical Industry Group, Cedar Culture & Tourism Group, Cedar Real Estate Group і Community Ecological Operations Group.

Обидві сторони на основі угоди мають намір співпрацювати  у декількох сферах,  у тому числі в  розвитку комплексного товарного ресурсу України, видобутку корисних копалин і сільському господарстві,  аби знайти можливості для виходу на ринок Китаю.

Така співпраця дозволить зміцнити ділові контакти для обох сторін.

У нинішньому році Давос приймає понад 3 тисячі учасників із 110 країн. Тема форуму – «Глобалізація 4.0: формування глобальної архітектури в епоху четвертої промислової революції». Програма заходу включає безліч дискусій. Менш ніж на тиждень заплановано понад 350 сесій. Серед них, наприклад, розмова про стратегічні прогнози в області енергетики, цифрової економіки; дискусії, щодо глобальних фінансових ризиків, глобалізації, криптовалюти, ринків, що розвиваються, океанів, сучасного рабства, кібербезпеки, майбутнього демократії тощо.

Теги: ТППУ, Бізнес, Бізнес-форум, Давос

Анонси

Останні новини