м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України та «Confindustria Ucraina» підписали меморандум про співпрацю

19.10.2018

«Confindustria Ucraina» – це нова структура у мережі закордонних представництв Загальної конфедерації італійської промисловості «Сonfindustria».

«Confindustria Ucraina» була створена Генеральною радою Конфедерації 26 липня 2018 року з метою подальшого розвитку торговельно-економічних відносин між Україною й Італією. Наразі до складу Конфедерації входять до 150 тисяч італійських підприємств, які представлені за кордоном, у тому числі  в Україні.

Започаткування діяльності такого представництва відкриває нові можливості для поглиблення співпраці між діловими колами України й  Італії у різних сферах, включаючи залучення інвестицій, сприяння налагодженню взаємодії  представників малого та середнього бізнесу обох сторін, збільшення частки продукції з підвищеною доданою вартістю у двосторонньому товарообігу. 

«Італійський бізнес готовий інвестувати! У складі італійської делегації сьогодні були  представники секторів економіки, які для нас мають особливе значення –  інфраструктури, енергетики й енергозбереження, виробництва продуктів харчування та виноробства, будівництва, державно-приватного партнерства, нерухомості, архітектури та дизайну, фінансів та юридичних послуг, освіти, медичного обладнання. Тож будемо нарощувати нашу співпрацю і надалі. Наші домовленості ми закріпили урочистим підписанням меморандуму. Дуже приємно бачити інтерес до України, готовність розвивати взаємовигідне співробітництво. Впевнений, що сьогоднішня зустріч дасть новий поштовх розвитку наших економічних відносин», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

На підписанні також був присутній посол Італії в Україні Давіде Ла Чечілія. Він привітав підписантів і висловив упевненість, що таке співробітництво  на національному та регіональному рівнях сприятиме зміцненню позицій бізнесу обох країн.

Теги: ТППУ, Меморандум, Італія

Анонси

Останні новини