м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України та Держспецзв’язку України підписали Меморандум про співробітництво у сфері забезпечення кіберзахисту

01.10.2018

Меморандум став ще одним важливим кроком у впровадженні заходів щодо захисту інформаційних ресурсів в Україні

Реалізація Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018−2020 роки, схваленої Кабінетом Міністрів України, та зростаюча цифровізація суспільства ставлять Україну перед необхідністю протистояти все більшій кількості викликів і загроз в кіберпросторі.

 «Я впевнений, що запозичення світового й європейського досвіду проведення Місячника кібернетичної безпеки в Україні, що є ініціативою ТПП України та Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України, допоможе нашому суспільству підвищити увагу до кібернетичних загроз і шляхів їх подолання. За це велика вдячність голові комітету Володимиру Коляденку, а також першому заступнику голови Держспецзв’язку Олександру Чаузову», − зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Символічно, що підписання відбулося напередодні жовтня, який став щорічним місяцем обізнаності про кібербезпеку. Ця ідея належить керівництву Департаменту внутрішньої безпеки США і Національного альянсу з кібербезпеки, які організували Національний місяць обізнаності про кібербезпеки NCSAM.

«В Україні на сьогодні достатньо добре сформульовано всі організаційні питання стосовно захисту державних інформаційних ресурсів. Але в моделі, яку ми наразі просуваємо, ми бачимо деякі прогалини, що заповнюються завдяки нашій співпраці з Торгово-промисловою палатою України. Це питання захисту національних інформаційних ресурсів − галузеві безпеки, а також захисту молодого покоління», − сказав перший заступник Голови Держспецзв’язку Олександр Чаузов.

Нагадаємо, що у відповідь на широкомасштабні атаки на критичну інфраструктуру в Україні в 2016 році було затверджено Національну стратегію кібербезпеки, а 2017 році Верховною Радою України прийнято Закон «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України», які визначили  правові й організаційні основи створення Національної кіберекосистеми.

 

Теги: меморандум, Держспецзв’язку

Анонси

Останні новини