м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа підписали меморандум про співпрацю

23.05.2017

Основною перевагою співробітництва є додаткові унікальні механізми залучення іноземних інвестицій за участю Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, в першу чергу для компаній–членів ТПП України, що якісно збільшить їх можливості щодо кількості та технологічності українського продукту на внутрішньому та зовнішньому ринках.

«Оскільки місією ДІФКУ є зміцнення економіки України шляхом залучення зовнішніх і внутрішніх кредитних та інвестиційних ресурсів і їх спрямування на фінансування інноваційних та інвестиційних проектів у стратегічних галузях економіки, ТПП України вбачає у такому співробітництві не просто декларацію намірів, а й конкретні спільні завдання та заходи, що сприятимуть покращенню бізнесового та інвестиційного клімату в Україні. Нас об'єднує спільна мета щодо розбудови вітчизняного бізнесу, в тому числі й інноваційного, тому ми впевнені у позитивному ефекті від нашої співпраці», – сказав віце-президент ТПП України Ростислав Коробка.

Сторони також домовились про спільне проведення бізнес-заходів, метою яких має стати розвиток і підвищення конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу України.

 

Теги: ТППУ, Меморандум, МСБ, підприємництво

Анонси

Останні новини