м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України та Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка підписали меморандум про співробітництво

16.11.2018

Враховуючи взаємну зацікавленість в сфері освіти, наукових досліджень, поширень знань і навчання, розвитку національної економіки та зовнішньоекономічних зв’язків, а також визнаючи важливість міжнародного співробітництва в сфері просуванням освітніх послуг на зовнішні ринки та обміну досвідом, сторони домовилися створити механізм співробітництва та уклали Меморандум.

«Відтепер ми разом будемо втілювати низку проектів. І почнемо з освоєння нового формату – проведення максимально практичних конференцій. Меморандумом передбачено сприяння участі студентів у стажуваннях в Торгово-промисловій палаті України та проходженню перекладацької практики на міжнародних виставках. Інститут міжнародних відносин посів гідне місце в рейтингу вищих навчальних закладів країни, він продовжує формувати інтелектуальний потенціал нашої країни. Переконаний, наша робота буде розвиватися так само стрімко, як вона розпочинається, і вже скоро почуєте про наші перші позитивні результати», –  сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Йдеться також про обмін досвідом за такими напрямами, як науково-дослідницька робота, освітня та культурна, бізнес діяльність, та інші заходи, що становлять спільний інтерес.

«ІМВ сприятиме наданню інформаційної та організаційної підтримки заходів ТПП України, висвітлення прогресу розвитку співробітництва між нами, організації наукових конференцій, семінарів, круглих столів, а також співробітництву у галузі стратегічних та регіональних досліджень в науково-аналітичному Центрі Арабських Студій, робота якого зосереджена на економічному та політичному розвитку арабських країн-партнерів», – сказав  Валерій Копійка, директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Теги: Меморандум

Анонси

Останні новини

Більше новин