м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України уклали план спільних дій на 2019 рік

05.03.2019

Президент ТПП України Геннадій Чижиков і перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підбили підсумки співробітництва за минулий рік та окреслили стратегічні плани на поточний.

Спільно ТПП України та Міністерство  провели понад 15 заходів, серед яких  конференція «Нова індустріалізація» за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана; 14 засідань двосторонніх міжурядових комісій з питань торговельно-економічного співробітництва;  14 виставок за кордоном, у тому числі China International Import Expo в Китаї.

«Головний результат нашої співпраці з МЕРТ – це постійно діючий для підприємців-членів діловий майданчик «бізнес-влада», за допомогою якого пропозиції бізнесу нам легко доводити до владних структур та інформувати бізнес про підготовку нововведень в економічній сфері. 2018-й рік заклав підвалини для системного діалогу ТПП України та МЕРТ на 2019-й. Роботи багато.  Переконаний, що подальша координація дій дозволить нам зробити суттєвий внесок у розвиток економіки України. Найголовніше, що позитивний  ефект від співробітництва відчуває на собі наша членська бізнес-спільнота», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

ТПП України та МЕРТ продовжують співпрацювати у сприянні бізнесу  виводити товари  на ринки країн світу, залучати іноземні інвестиції, втілювати бізнес-проекти за участі  інвесторів із застосуванням механізмів державно-приватного партнерства, реалізовувати  програмні документи з відродження промислового потенціалу України.

«Приємно відзначити, що в 2018 році МЕРТ і ТПП України мали успіхи як на міжнародних майданчиках, так і всередині країни. У 2018-му ми успішно представили торговий потенціал України на China International Import Expo в Шанхаї, а також під час організації низки бізнес-форумів у Китаї, Португалії та Катарі. Ми спільно працюємо у рамках імплементації Експортної стратегії України, розробки секторальних і крос-секторальних стратегій. ТПП України на постійній основі залучалась до робочих груп, Ради з міжнародної торгівлі, виїзних засідань Ради з просування експорту. У 2019 році пріоритетною залишається робота над спільною організацією представлення України в рамках Всесвітньої виставки ЕКСПО 2020. У 2019-му ми маємо ще більше працювати над презентацією промислового потенціалу України за кордоном, просувати ідею соціальної відповідальності бізнесу на внутрішньому ринку. Лише синергія уряду та бізнесу можуть створити платформу, яка веде до процвітання економіки нашої країни»,  сказав Степан Кубів.

Серед інших пріоритетних завдань на поточний рік - спільна організація та проведення

комплексного заходу «Український експортний тиждень-2019», який включатиме в себе 5-й Національний експортний форум, Міжнародний форум у рамках виставки «АГРО-2019» і виставку  «Зроблено в Києві».  Захід розраховано на практичну реалізацію Національної експортної стратегії. 

Крім того, у вересні 2019 року ТПП України проведе «Міжнародні дні бізнесу в Україні», до яких також запросила долучится і МЕРТ.

Теги: ТППУ, Бізнес, Мінекономрозвитку

Анонси

Останні новини