м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України та ПРООН в Україні скоординують підтримку малого та середнього бізнесу

16.05.2022

16 травня 2022 року відбулась зустріч президента Торгово-промислової палати України та в. о. постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані.

В.о. Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані та Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков обговорили потреби мікро-, малих та середніх підприємств й можливості подальшої підтримки українського бізнесу.

Під час зустрічі із командою ПРООН в Україні йшлося про виклики для українського бізнесу, еволюцію бізнес-спільнот та пошук нових форматів роботи.

Геннадій Чижиков подякував Манал Фоуані за підтримку України, готовність ПРОООН до участі у проектах відбудови та наголосив на необхідності визначити нову роль бізнес-асоціацій, зокрема й ТПП, для здорового зростання ділової екосистеми.

«Український бізнес змінився. Інструменти й механізми, які працювали до 24 лютого потребують перегляду. Система палат теж переживає етап адаптації до викликів часу. На щастя, наші партнери поруч. Ми разом розгорнемо процес оновлення системи Палат, щоб продовжити 50-річну традицію служіння бізнесу», - сказав Г. Чижиков.

За його словами, світова практика палатівського руху свідчить, що сила економіки – в регіонах. Тому акцент співпраці буде на підтримці регіональних ТПП, які намагаються подолати проблеми логістики, організації експорту, втрати потужностей і розірвання виробничих ланцюгів в багатьох областях.

ПРООН готова приєднатись до процесу відновлення та відбудови в Україні. Учасники зустрічі домовились об’єднати зусилля для збору й аналізу даних про пошкодження інфраструктури в усіх регіонах України. І за результатами досліджень організувати конференцію з питань відбудови.

  

Теги: МСБ, бізнес, ТППУ, бізнес-спільнота, Україна, ПРООН в Україні

Анонси

Останні новини