м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України та Спільна комерційна палата Швейцарії підпишуть меморандум про співробітництво

03.10.2018

Спільна комерційна палата Швейцарії (JCC) є провідною організацією приватного сектора в Швейцарії, яка сприяє розвитку двостороннього бізнесу між Швейцарією та Україною, Білоруссю, Молдовою та країнами Центральної Азії і Південного Кавказу. Це об'єднуючий центр всієї євразійської підприємницької діяльності. Палата підтримує швейцарські компанії, що входять в наші цільові країни, і компанії з регіону, зацікавлені в тому, щоб зарекомендувати себе в Швейцарії.

«Одна з основних проблем, з якими стикаються компанії – ефективно запускати операції на новому ринку. Мережа експертів JCC консультує по стратегіям входу на ринки Євразії і Швейцарії і полегшує подальшу реалізацію проекту», – сказала представник Спільної комерційної палати
Швейцарії Доріт Салліс.

JCC пропонує мережеву платформу конференцій, семінарів і місій, які вона регулярно організовує. Тут учасники зустрічаються і налагоджують відносини з контрагентами з Швейцарії з провідних секторів бізнесу. Досвід членів JCC є цінним джерелом інформації про ведення бізнесу в Євразії і Швейцарії.

Палата інформує своїх членів про економічну і політичну ситуацію в Євразії і Швейцарії, про умови ділового клімату для іноземних інвесторів і зміни у ставленні інвестиційних та пов'язаних з торгівлею умов. Вона пропонує доступ до спеціалізованої інформації в сфері оподаткування, митних, правових норм, управління і людських ресурсів.

JCC працює з мережею урядових міністерств, економічних організацій, компаній і приватних осіб для визначення оптимальних стратегічних партнерів для своїх членів.

Члени, які стикаються з перешкодами при веденні бізнесу в цільових країнах, можуть звернутися в JCC. Маючи велику мережу і ефективну інформаційно-пропагандистську діяльність, Палата доводить інтереси своїх членів до відома осіб, які приймають рішення, та працює над забезпеченням дотримання цих інтересів. Палата бере участь у всіх змішаних комісіях між Швейцарією і Євразією від імені своїх членів.

«Щоб Україні отримати такий же дохід від продажу зерна, як Швейцарія отримує від продажу годинників, потрібно збільшити експорт в 3 рази. Хоч банківський сектор займає важливу роль в економіці, але не найбільшу – у Швейцарії диверсифікована структура економіки. Те, що відбувається в маленькій за мірками України альпійській країні, впливає і на Україну – ми всі економічно і політично пов'язані. Швейцарія майже в 15 разів менша за Україну за розмірами і в 6 разів – по населенню, але виробляє в 5 разів більше. До середини XIX століття Швейцарія була однією з найбідніших країн Європи, тепер стала однією з найбагатших у світі. Зрозуміло, що потрібно розвивати промисловість, і тепер в Швейцарії працюють гіганти на кшталт Syngenta, Novartis, Nestlé і Roche. Хороший приклад для України», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, Меморандум, Україна, Швейцарія

Анонси

Останні новини

Більше новин