(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України відрядила виноробів на навчання до Німеччини

30.01.2019

10 українських виноробів, які представляють усі вітчизняні виноробні регіони, беруть участь у навчальній тижневій програмі «Виноградарство та виноробство у Німеччині». Поїздка до міста Нірштайн організована німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат KVP Ukraine разом із Торгово-промисловою палатою України в рамках заходів Національного виноробного форуму.

«Наші винороби мають чудову нагоду із «перших вуст» отримати цікаву інформацію та знання, обмінятися досвідом, щоб бути у тренді сучасних тенденцій і новаторських рішень у виноробстві. Делегацію очікує напружений тиждень: цікава насичена програма із відвідуванням виноробних шато, навчального центру, лабораторії, торговельної мережі, а також лекції, тренінги, цікаві зустрічі та спілкування», – сказав Олег Юхновський, голова комітету АПК при ТПП України, який супроводжує делегацію.

Нірштайн, маленьке містечко із площею 1090 га під виноградниками,  найбільша виноробна громада на Рейні. Виноробство тут набуло широкого поширення ще в IX столітті, а найстаріший виноградник був закладений римськими легіонерами 742 року на схилі Niersteiner Glöck.

Географічно Нірштайн разом із ще двома виноробними зонами – Бінген і Воннегау – входить до регіону Рейнхессен, що об’єднує 26 великих виноградарських господарств і до 450 малих приватних виноградників. Тут здебільшого культивуються  сорти Рислінг, Мюллер-Тургау, Сильванер, Моріо-Мускат, Гевюрцтраминер, Дорнфельдер і багато інших, які складають основу популярного м'якого рейнхессенського вина, що виробляється у майже 15 тисячах виноробних підприємствах і 39 кооперативах.

Цей найстаріший і один із найбільших виноробних регіонів Німеччини забезпечує виробництво чверті всієї виноробної продукції країни. Рейнхессенські вина користуються широким попитом за кордоном, особливо в Англії та США. Площі під виноградниками становлять близько 26 тисяч гектарів, а річне виробництво вина сягає 2 мільйонів гектолітрів, із яких понад 92%  білі вина.

Динамічний розвиток області Рейнхессен в останні роки став об'єктом пильної уваги в Німеччині та за її межами. В регіоні з'явилося чимало  молодих освічених виноробів, які чудово обізнані в своїй справі і володіють належним смаком і чуттям. Новаторство і тонкі вина – їхня візитівка.

Загальна площа виноградників у Німеччині  102 тисячі гектарів. Кількість виноробних господарств – майже 80 тисяч. У 2017 році  вироблено близько 8,1 мільйона гектолітрів вина.

 

Анонси

Останні новини

Більше новин