м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України виступить співорганізатором бізнес-форуму Східного партнерства

05.07.2017

Четвертий бізнес-форум Східного партнерства під назвою «Цифрова економіка: інноваційна платформа для прозорого бізнесу без кордонів» відбудеться 26–27 жовтня у Таллінні. Понад 30 українських компаній увійдуть до складу національної делегації, яку сформує ТПП України.

Про це йшлося під час зустрічі президента Геннадія Чижикова з послом Естонії в Україні Гертом Антсу та представниками Естонського центру Східного партнерства.

«Естонія – стратегічно важливий партнер для України в європейському просторі.  Покращення бізнес-клімату України та розвиток вітчизняного малого і середнього підприємництва – ключове завдання ТПП України, тому організація саме таких форумів дає можливість українському бізнесу бути почутим за кордоном», – підкреслив Геннадій Чижиков.

Мета четвертого бізнес-форуму Східного партнерства  –  сприяння міжнародним економічним відносинам, прозорості та новим можливостям для підприємництва, а також розвитку співробітництва ЄС із країнами Східного партнерства, із акцентом на малий і середній бізнес (МСБ).

«Форум присвячений розвитку діалогу та бізнес-кооперації між країнами ЄС і країнами Східного партнерства. Під час пленарних дискусій учасники обговорять такі актуальні теми, як: Е-комерція та цифрова економіка, транскордонний транзит, логістика, інноваційні технології», – сказав посол Естонії.

Захід відбуватиметься у Таллінні, під час головування Естонії в Раді Європейського Союзу. На форумі пройдуть наступні пленарні дискусії: електронне врядування та цифрова економіка – оновлення бізнес-середовища та економіки; транскордонна торгівля, логістика й електронна комерція – сприяння міжнародному підприємництву; фінансування міжнародного підприємництва та інновацій, інноваційні технології та горизонтальне оцифрування – сприяння підприємництву в різних секторах через інновації, автоматизацію та розумні рішення.

На 27 жовтня заплановано бізнес-зустрічі та візити, а наступного дня для всіх зацікавлених будуть організовані поїздки до естонських регіонів та обговорення передових регіональних практик.

 

Теги: ТППУ, МСБ, Східне партнерство, Естонія

Анонси

Останні новини

Більше новин