м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України взяла участь у роботі міжнародної конференції Ukraine Recovery Conference у Лондоні

26.06.2023

Важливо для бізнесу: У Лондоні було оголошено про виділення понад 60 мільярдів євро допомоги Україні та створення системи страхування ризиків приватного капіталу. #URC2023

Також представлено стратегію економічного розвитку країни на наступні 10 років, зокрема інвестиційні проєкти у дев'яти стратегічних секторах. 

Створено дорадчу групу для розробки Національного енергетичного і кліматичного плану, який підтримує "зелений перехід" та наближає Україну до вступу до ЄС. 

Крім цього, було підписано домовленості, що сприятимуть розмінуванню земель, створенню "зеленої" металургії, відновленню ринку приватного страхування, наданню гарантій страхування воєнних ризиків, співінвестуванню та збільшенню торгового фінансування проєктів. 
Україна отримала значну підтримку і показала свою амбіцію відновитися.  

 

  
 

23 червня в Лондоні відбувся Ukrainian Recovery Business Day (#URBD) - бізнес-орієнтований захід,  націлений на встановлення прямих зв’язків та співробітництва між приватним сектором та інвесторами з Великої Британії, Європи та України. 

ТПП України мали власний стенд на маркетплейсі, де відбулись зустрічі делегації палати під керівництвом директора департаменту міжнародного співробітництва Анни Любимої, із представниками фінансових установ та потенційними партнерами й інвесторами, зацікавленими у роботі з Україною.  

 


 

Для подальшої активізації двосторонньої співпраці з бізнесом Сполученого Королівства 23 червня відбулося перше спільне засідання українсько-британської Ділової ради. 

Також підписано Дорожню карту співпраці між Торгово-промисловою палатою України (ТПП України) та Лондонською торгово-промисловою палатою. 
 

«Виклики створюють нові можливості. Зараз український бізнес не просить допомоги. Українська ділова спільнота запрошує закордонних партнерів до співпраці та реалізації взаємовигідних інвестиційних, бізнесових та інших проєктів. Україна має надзвичайний потенціал ресурсів та ідей. Це інноваційна та диджиталізована країна, яка готова задавати нові тренди в діловому середовищі і ділитися досвідом», - наголосила Анна Любима.

 

Теги: ТППУ, Україна, Велика Британія, Лондонська ТПП

Анонси

Останні новини