(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України заснувала Українсько-Болгарську торгово-промислову палату

03.11.2021

Установче засідання Українсько-Болгарської торгово-промислової палати відбулося 3 листопада

Участь у засіданні взяли президент ТПП України Геннадій Чижиков, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Болгарія Віталій Москаленко, Голова торговельно-економічної місії Посольства Республіки Болгарія в Україні Стефан Софронієв та 30 підприємців.

Учасники схвалили Положення про діяльність Українсько-Болгарської ТПП й обговорили план першочергових заходів.

Геннадій Чижиков подякував учасникам засідання за активну роботу з поглиблення українсько-болгарських стосунків і привітав з обранням головою Українсько-Болгарської торгово-промислової палати Івана Плачкова.

«Торгово-промислова палата України надзвичайно цінує відносини із нашим ключовим партнером у Південно-Східній Європі. Ми бачимо потребу бізнесу обох країн в зміцненні ділових зв’язків і системній підтримці. Щоб підтримати позитивні тренди, задані підприємцями наших країн, створили сьогодні Українсько-Болгарську торгово-промислову палату», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

За прогнозами, 2021 року обсяг зовнішньої торгівлі між Україною й Болгарією перевищить рекорд в $1 млрд доларів.

Основним напрямом роботи Українсько-Болгарської ТПП мають стати заходи з активізації та поглиблення ділових відносин між Україною та Республікою Болгарія (економічні самміти, бізнес-форуми, ділові місії, дослідження актуальних ринків, пошук партнерів тощо).  

Українсько-Болгарська ТПП діятиме на засадах добровільності та рівноправності її учасників, є відкритою для вступу нових членів і зацікавлена у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами.  

 

Анонси

Останні новини