(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Тренери ТПП навчали бізнес складати технічний файл і доводити відповідність промислової продукції вимогам ЄС та України

27.03.2019

ТПП України продовжує навчати українські малі та середні підприємства готуватися до експорту до ЄС. Але тепер ідеться про більше.

Завдяки підтримці проектів FORBIZ та EU4Business 20–21 березня команда сертифікованих тренерів з експорту в системі ТПП вперше провела тренінг для бізнесу та консультантів «Як скласти технічний файл і довести відповідність промислової продукції законодавчим вимогам ЄС та України». 

Чому це важливо? Національна система технічного регулювання наближається до європейської, а отже вимоги до товарів, призначених для продажу на внутрішньому ринку України, стають ідентичними вимогам до товарів, призначених для експорту до ЄС.

Два дні інтенсивних вправ реалізували заплановане: підприємці почали глибше розуміти, як нова система працюватиме на практиці та що потрібно робити саме їм – починати складати технічні файли своїх товарів! Навіть більше: вони на реальних кейсах почали набувати навичок аналізу вимог і їх застосування до власної продукції. 

Оскільки ця тема дуже актуальна для багатьох українських компаній, ТПП України планує протягом 2019 року провести ще 12 таких тренінгів у регіонах.

Бізнес має знати як:

- визначити регуляторні вимоги до конкретної продукції;

- знайти стандарти, що забезпечують відповідність;

- оцінити ризики продукції для споживачів;

- оцінити безпечність продукції;

- підготувати документацію, що доводить відповідність.

Стежте за анонсами ТПП України та регіональних ТПП і приходьте на тренінги!

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин