(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Туреччина - важливий партнер для бізнес-співробітництва

18.02.2021

Сьогодні відбулось установче засідання української частини Українсько-Турецької торгово-промислової палати за участю ділових кіл України.

У 2019 році ТПП України й Об’єднання палат і товарних бірж Туреччини підписали меморандум про створення Українсько-Турецької торгово-промислової палати. Наприкінці минулого року турецька сторона провела установче засідання. Сьогодні на базі ТПП України відбулось установче засідання української частини Українсько-Турецької торгово-промислової палати.

«Туреччина для нас партнер дуже цікавий і важливий», - заявив віцепрезидент ТПП України Валерій Король, відкриваючи дане засідання.

Протягом зустрічі було обрано голову української частини Українсько-Турецької ТПП. Ним став Сергій Савчук. 

У своїй промові Сергій Савчук виділив основні напрями роботи на посаді, що стосуються зеленої енергетики, комунікацій з турецькими представниками бізнесу та налагодження прямих контактів з владою. 

У ході засідання також були обговорені перспективи посилення ролі українського бізнесу на турецькому ринку, а також пріоритезація інвестиційної політики, зокрема, пропонується створення нових інвестиційних парків в Україні і спрощення процедури кредитування бізнесу українськими банками.

Учасники засідання, а відтепер і члени української частини Українсько-Турецької ТПП, висловили свої думки з приводу розвитку бізнесу на турецькому ринку та економічного подолання кризи після закінчення карантину.

Наступного тижня, 25 лютого, планується спільне засідання Українсько-Турецької ТПП.

Анонси

Останні новини