(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У Берліні проходить IV Українсько-німецький бізнес-форум

19.03.2021

Організаторами Форуму виступили Асоціація торгово-промислових палат Німеччини (DIHK), Східний комітет німецької економіки (Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft) та Німецько-Українська торгово-промислова палата (AHK Ukraine) у співпраці з Кабінетом Міністрів України, UkraineInvest і Посольством України у ФРН.

Відкрили захід Федеральний канцлер Німеччини  Ангела Меркель та Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Також у відеозверненні привітав учасників заходу Президент України Володимир Зеленський.

Як зауважив Прем’єр-міністр України, за підсумками 2020 року Німеччина посіла перше місце серед торговельних партнерів України в Європі та увійшла до п´ятірки найбільших іноземних інвесторів в українську економіку.

«Розцінюю це як визнання стабільного розвитку української економіки, підтвердження готовності працювати в Україні та співпрацювати з її Урядом. Зі свого боку ми також готові забезпечити представникам бізнесу комфортні, зрозумілі та прозорі умови діяльності в Україні та всебічно сприяти їхній роботі на українському ринку», — зазначив Денис Шмигаль.

Під час Форуму міжнародні фахівці найвищого рівня у чотирьох панелях дискутували на теми промислового розвитку та діджиталізації, енергетики та відновлюваних джерел енергії, харчової промисловості та сільського господарства, а також логістики та інфраструктури. До участі у дискусії запрошені українські міністри з вищезгаданих галузей, а також представники німецької політики та міжнародної економіки.

До складу офіційної урядової делегації включено також президента ТПП України Геннадія Чижикова, який взяв участь у діалозі щодо можливостей входження українського бізнесу у світові ланцюги доданої вартості в агропереробці.

«Ми налаштовані на посилення процесу залучення прямих інвестицій із ЄС для створення таких виробництв в Україні. Цю ситуацію потрібно змінити, і Україна зараз має прагнення розумно інтегруватись у виробничий простір ЄС», - наголосив Геннадій Чижиков.

Анонси

Останні новини

Більше новин