м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У Брюсселі делегація за участі керівництва ТПП України зустрілась із головою Директорату Єврокомісії з питань політики сусідства та переговорів з розширення (DG NEAR)

17.11.2023

Під час розмови йшлося про роль бізнесу у відновленні України, зокрема у рамках реалізації Програми Ukraine Facility, розробленої за участі Міністерства економіки України.

#UkraineFacility є фундаментом для модернізації, реформування та європейської інтеграції України.

                            

 

«ТПП докладає зусиль для залучення бізнесу до реалізації плану в аспектах інвестування в Україну. Наше завдання – сприяти узгодженню поглядів бізнесу на перспективи ключових секторів для визначення точок розвитку у топ-галузях. А також визначити головні реформи, необхідні бізнесу для покращення бізнес-клімату», - сказав Г. Чижиков, президент ТПП України.

 

Він подякував Мінекономіки України за залучення ТПП до роботи над реалізацією проекту Ukraine Facility, життєво важливого для майбутнього держави.
І наголосив на важливості України з боку підтримки Європалати.

«Ми надзвичайно цінуємо активну допомогу Eurochambres, яка зараз приділяє значну увагу країнам-кандидатам на вступ до ЄС. Особлива подяка – за організацію зустрічі з паном Яном Купманом», - додав Г. Чижиков.

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, європалата

Анонси

Останні новини